Existentiella coacher

Vill du ha kontakt med en existentiell coach?

Nedanstående medlemmar i SEPT är certifierade existentiella coacher. Certifierad existentiell coach kan den bli som har en av SEPT godkänd grundutbildning i existentiell coaching och gått SEPT:s certifieringsprogram.

 

GÖTEBORG

Nina Kollind
Certifierad existentiell coach SEPT, 
diplomerad ICF-coach, 
Legitimerad lärare/bildpedagog.
nina.samtal.excoach@gmail.com
0736 228903

STOCKHOLM

Gertrud Dahlberg
Certifierad existentiell coach och samtalsledare,
journalist och redaktör.
 
 

Carina Friberg Frank
Certifierad existentiell coach och samtalsledare
Auktoriserad gestaltterapeut
Somatic Experiencing Practioner
Handledare
070-4912599
cinafribergfrank@gmail.com
www.halsoporten.se

 
  
 Anette Iversen
Certifierad existentiell coach och samtalsledare, KBT-terapeut, föreläsare, utbildningsansvarig Contar Utbildning AB
anette.iversen@contar.se
 Ann Lagerström
Certifierad existentiell coach och samtalsledare, mindfullnessinstruktör, ledarskapskonsult.
Arbetar på svenska och engelska.
070-556 25 56 •  

Annalena Sund Aillet
Leg. psykolog och leg. psykoterapeut, certifierad existentiell coach, handledare.
072-309 99 79
Arbetar på svenska, finska, engelska och franska
annalena@sundaillet.com 
www.sundaillet.com 

Joanna Tillberg

Certifierad existentiell coach och samtalsledare.
Ackrediterad medlare och jurist.
076-076 82 02
joanna@givetperspektivet.se
www.givetperspektivet.se

Jan Halling
Certifierad existentiell coach och samtalsledare
Auktoriserad gestaltterapeut
Skådespelare
0708-954921
jan.albert.halling@gmail.com
www.gestaltterapeuterna.se

 UPPSALA
Bodel Norrby
Certifierad existentiell coach och samtalsledare Jägmästare, organisations- och ledarskapsutvecklare
070 345 55 22
bodel.norrby@iturgor.se
www.iturgor.se

 

FINLAND
HELSINGFORS

Barbro Teir
Certifierad existentiell coach och samtalsledare, ledarskapskonsult. Arbetsspråk finska, svenska och engelska.
+358 50 5615908
barbro.teir@perspectives.fi
www.perspectives.fi
+358 50 5615908

 

ÅBO

Annalena Sund Aillet
Leg. psykolog och leg. psykoterapeut, certifierad existentiell coach, handledare.
0723 099979
Arbetar på svenska, finska, engelska och franska
annale
na@sundaillet.com
www.sundaillet.com

Bookmark(0)