Existentiella psykologer

Vill du ha kontakt med en existentiell psykolog?

Nedanstående medlemmar är legitimerade psykologer och auktoriserade av SEPT. De motsvarar således  de av SEPT uppställda kriterierna för detta och bedöms ha utbildning och erfarenhet som berättigar dem att kallas existentiella psykologer.

Är du leg. psykolog och vill bli auktoriserad?
Läs här om hur det går till.

Storstockholm

Fredrik Bengtsson, leg psykolog
Fredrik Bengtsson Consulting AB
Heleneborgsgatan 36b
117 32 Stockholm
Telefon: 070-8558205
Mail: fredrik.bengtssonconsulting@gmail.com
Hemsida: www.hagalivscenter.com
Blogg: www.fredrikbengtsson.nu

Bo Blåvarg, leg psykolog, verksamhetschef på
Ersta Vändpunkten Cogina psykologtjänster
Tomtebogatan 6A, 1 tr, 113 39 Stockholm
Telefon: 070-2686722
Mail: bo@blavargs.com

Minna Forsell, leg psykolog
Existentiellt Vis
Trädgårdsgatan 1
111 31 Stockholm
Mail: minna@exvis.se
Hemsida: www.exvis.se
Facebook: https://www.facebook.com/exvis.se

Fredrik Gunnarsson, leg psykolog
Vara Psykologi AB Holländargatan 23
Stockholm (T-bana Rådmansgatan)
Telefon: 070-753 76 39
Mail: fredrik@varapsykologi.se
Hemsida: www.varapsykologi.se

 

Ann Christiansen, leg psykolog
Psykologmottagning Existenz
Norrtullsgatan 15
113 29 Stockholm
Telefon: 070-224 55 58
Mail: ann@psykologmottagningexistenz.se
Hemsida: www.psykologmottagningexistens.se  
Facebook: Psykologmottagning Existenz | Facebook

Göteborg

Jakob Wood, leg psykolog 
Psykologos
Kungsgatan 32
mejl Jakob.wood@psykologos.se
hemsida: Psykologos.se

Isak Erling, leg Psykolog
Mail: Isak.erling@gmail.com
Hemsida: Angstpsykologi.se
Göteborg

Max Olsson, leg. psykolog
Järntorgsgatan 12
413 01 Göteborg
Mail: info@maxolsson.com
Hemsida: www.maxolsson.com


Zoom, Vårgårda

Dr. Emma Jartell, Legitimerad Psykolog
www.jartellpsychotherapy.com
E-post: emma@jartellpsychotherapy.com


Är du själv psykolog och vill bli auktoriserad?
Här kan du läsa om hur det går till.